שירן בן עזרא

עו"ד שירן בן עזרא הינה השותפה המייסדת של משרד שירן בן עזרא ושות' שירן צברה ידע מקצועי רב ומומחיות ייחודית בעסקאות נדל"ן , בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים ורוכשים בתחום הנדל"ן, בארץ ובחו"ל.

במרוצת השנים, ליוותה שירן חברות יזמיות, חברות קבלניות, גופים ציבוריים, קבוצת רכישה ומשקיעים בעסקאות מקרקעין מורכבות ופרויקטים למגורים בהיקפים עצומים.

שירן צברה ניסיון רב וידע עשיר בליווי מגוון רחב של עסקאות נדל"ן ובכלל זה ביזמות נדל"ן, עסקאות מכר התחדשות עירונית, נדל"ן מניב, קבוצות רכישה ומימון נדל"ן.

שירן מעניקה ליווי אישי וצמוד ללקוחותיה וזאת את החל מהשלב הראשוני של העסקה וכלה בכתיבת ההסכם ודיווח על העסקה לרשויות המס, בשילוב הבנה עסקית ומסחרית לצרכיו המשתנים של הלקוח.

שירן כיהנה בועדת האתיקה של לשכת עו"ד מחוז תל אביב במשך שנים רבות.

את דרכה המקצועית החלה שירן במחלקת הנדל"ן של משרד בלטר גוט אלוני ושות' לאחר התמחות בסנגוריה הציבורית.

לשירן תואר שני במשפט מסחרי מאוניברסיטת ת"א, במסגרת תכנית המנהלים הבינלאומית, ובשיתוף בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ברקלי, קליפורניה.

המוניטין הרב אותו צברה בתחום מקולגות ולקוחות כמו גם הידע המקצועי הניסיון והבקיאות הרבה, הפכו את שירן למרצה מבוקשת במגוון רחב של תכניות רדיו וטלוויזיה, השתלמויות שונות בלשכת עורכי הדין, מוסדות אקדמאיים וארגונים. כמו כן שירן משתתפת בצורה פעילה בוועדות בכנסת בדיונים שונים הנוגעים לחוקי המקרקעין.

שירן