פרופיל המשרד

משרד עורכי הדין שירן בן עזרא ושות' הינו אחד ממשרד הבוטיק המובילים והמקצועיים בישראל בתחום הנדל"ן, התכנון והבניה והמשפט האזרחי-מסחרי.

המשרד נוסד בשנת 2008 ומעניק ייעוץ וליווי משפטי שוטף במגוון של התמחויות ותחומי משפט, בעסקאות מסחריות מורכבות רבות ומגוונות לגופים, מוסדות ויחידים מהמשמעותיים במשק הישראלי. למשרד ניסיון רב של למעלה מעשור, ידע יקר ערך וחשיבה יצירתית, אשר מהווים בסיס לפעילותו היומיומית של צוות המשרד.

לאורך שנות פעילותו, והודות לערכי שירות יוצאי דופן, מקצועיות ייחודית, ומיומנות מוכחת בתחומי הפעילות, רכש המשרד שורה ארוכה של הישגים חשובים, וחשיבה יצירתית בזירת הנדל"ן והמסחר הישראלי ואף לאחרונה החל בפעילות בינלאומית.

משרד שירן בן עזרא ושות' שם לנגד עיניו ובראש מעייניו, מתן שירות אישי ומקצועי לכל לקוח באשר הוא, מתן טיפול בלקוח ובעסקה רחב ומקיף וכולל ייעוץ במגוון תחומים וההיבטים הנובעים מהעסקה, תוך שימת דגש על שביעות רצונו מהטיפול ותוצאותיו, כך הינו דוגל בהצמדת צוות עורכי דין המלווה כל לקוח באופן אישי, תוך מתן מענה מיידי, ככל הניתן.

כמו כן, הפעילות המקצועית של המשרד, בד בבד עם הפרגון מהקולגות ומהלקוחות והפרויקטים המוצלחים אותם ליווה המשרד, לא נעלמו מעיניו של מדריכי הדירוג הישראליים אשר דירגו את המשרד כאחד ממשרדי הבוטיק המובילים בישראל בתחום הנדל"ן.

המשרד פיתח וייצר קשרים טובים עם חברות יזמיות, חברות בנייה, חברות מהסקטור הציבורי והפרטי, ועם יחידים בעלי הון המסייעים בקידום והשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח, כולל ראייה מרחבית ייחודית.

צוות עורכי הדין של המשרד חרט על דגלו לפועל בנחישות, מסירות, מקצועיות וללא לאות להשגת תוצאה אופטימאלית בעבור הלקוח, בכל היבט. במהלך למעלה מעשור של עשייה משפטית מוצלחת, גישת השירות הישירה והאישית, במסירות, ובאכפתיות, תוך השקעה חסרת גבולות ומקצועיות חסרת פשרות – הם הקובעים את התוצאות המשפטיות המרשימות ופורצות הדרך, בכל קנה מידה.

צריכים עזרה?

לא משנה כמה המצב מורכב – העזרה שלנו בדרך

לסיוע משפטי